Site Rengi

enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
8,8539
EURO
10,4059
ALTIN
498,27
BIST
1.385
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Eskişehir
Az Bulutlu
25°C
Eskişehir
25°C
Az Bulutlu
Pazartesi Az Bulutlu
25°C
Salı Parçalı Bulutlu
23°C
Çarşamba Çok Bulutlu
22°C
Perşembe Çok Bulutlu
21°C

Kütahya’da başarılı öğrenciler ödüllendirildi

KÜTAHYA’DA BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kütahya’da başarılı öğrenciler ödüllendirildi
REKLAM ALANI
03.06.2021 11:41
0
A+
A-

Kütahya’da Bahattin Çini Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından düzenlenen “Fetih 1453” isimli resim yarışması ödül töreni gerçekleştirildi.

İstanbul’un Fethini anmak gençlere büyük fethi hatırlatmak, coşkusunu hissettirmek amacıyla Bahattin Çini Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından il genelinde düzenlenen “Fetih 1453” isimli resim yarışmasının ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar, Şube Müdürleri Mustafa Ağca Okur ve İrfan Kanık tarafından verildi.

Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar yarışmaya katılan öğrenci ve velilere teşekkür etti, dereceye girenleri tebrik etti, başarılarının devamını diledi.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Törene İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Gölpınar, Şube Müdürleri Mustafa Ağca Okur ve İrfan Kanık, öğrenciler, öğrenci velileri ve okul idarecileri katıldı.

“Fetih 1453” isimli resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Ortaokul Kategorisinde, birinci Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencisi Cemile Nur Yavuz, ikinci Dumlupınar Ortaokulu 5/F sınıfı öğrencisi Beyza Nil Şener, üçüncü Köprüören Ortaokulu 5/A sınıfı öğrencisi Umut Uslu oldu.

Lise Kategorisinde ise, birinci Kılıçarslan Lisesi 11/F sınıfı öğrencisi Resul Çakır, ikinci Fatih Anadolu Lisesi 10/B sınıfı öğrencisi Sude Naz Maraş, üçüncü Ali Güral Lisesi 9/A sınıfı öğrencisi Şükriye Yağmur Günay oldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.